רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

איך לבחור אינסטלטור

 

ברגע שמתעוררת בעיה כלשהי בצנרת של הבית יש לדאוג כמה שיותר מהר לתיקונה. תקלות בצנרת עלולות לפגוע באופן בלתי-הפיך בתשתית של הבית עקב זרימה של מים וחלחולם דרך הקירות והטיח. ישנן גם בעיות קלות יותר כגון סתימות וברזים מטפטפים שניתן לרוב לפתור בעצמנו ללא סיוע חיצוני, אך גם הן דורשות לעיתים טיפול מקצועי בידי אדם המתמחה בתחום.

אינסטלטור

אינסטלטור הינו בעל מקצוע אשר עוסק בכל הקשור לתשתיות המים בביתנו. הדבר כולל לרוב גם התעסקות בדודי מים, התקנת צינורות, שירותים, מקלחת ועוד. התשתיות הללו מספקות לנו מים לצרכים שונים ויומיומיים. תקלה באחד מהם דורשת טיפול מהיר, רצוי בידי איש מקצוע.

הבעיה מתחילה עם העובדה שבניגוד לאנשי מקצוע אחרים כגון קבלני חשמל, אינסטלאטורים אינם מחויבים על-פי חוק בהכשרה מקצועית. כשאנו משלבים את העובדה הזו יחד עם כך שכמעט כל תיקון בתשתית המים יכול להתבצע באופן חובבני ורשלני שפועל לכמה ימים ולאחריו הבעיה רק מחריפה, אנו מוצאים את עצמנו עומדים מול סיטואציה בעייתית ביותר.

איך לבחור אינסטלטור

המאפיין הראשון אליו עליכם להתייחס הינו נושא האמינות. אפשרויות הפעולה שלכם הן כדלקמן – תמיד כדאי להיוועץ בחברים ולבדוק אם יש להם ניסיון טוב עם אינסטלטור מסוים. במידה ולא מצאתם המלצות מחברים ניתן לבקש מהאינסטלאטור שיספק עבורכם פרטי התקשרות ללקוחות האחרונים איתם עבד ולברר איתם איזו עבודה הוא ביצע עבורם ומה דעתם.

המאפיין הבא הינו המחיר. זכרו שעבודתו של אינסטלטור אינה רק מוצר, אלא שירות. במצב שכזה מחיר זול עלול להתגלות כיקר בהרבה מהצעת המחיר הגבוהה ביותר שקיבלתם. מניסיוננו, עדיף תמיד להזמין אינסטלטור מקצועי שעולה קצת יותר, אך שמשתמש בציוד חדיש ואמין ויודע את העבודה. מלבד זאת, תמיד כדאי לברר אם הביטוח שלכם לבית כולל גם שירותי אינסטלציה. במידה וכן תוכלו לקבל כך שירות במחיר המשתלם ביותר. המאפיין האחרון שנציג קשור לסוגיית האחריות. אינסטלטור מקצועי שבטוח בעבודתו ועושה אותה על הצד הטוב ביותר יספק לכם אחריות לזמן רב. זכרו כי תיקון רעוע עלול להתגלות רק בשלב מאוחר יותר ובמידה ומדובר בתקופת אחריות קצרה, תגלו כי שילמתם כסף לשווא. שימו לב שהאחריות כלולה בחשבונית שאתם מקבלים על העבודה, כולל פירוט על התקופה אשר בה האחריות תקפה.

אינסטלטור בחיפה

כשאתם זקוקים לשירותיו של אינסטלטור בחיפה מומלץ תמיד להזמין מישהו שעובד באזור. אינסטלאטורים שבאים מרחוק עלולים לגבות מכם תשלום נ��סף על הדרך הארוכה. בנוסף לכך, במקרה ויתעורר צורך בתיקונים הגעתם עלולה להתעכב מכיוון שהם יהיו עסוקים בעבודות שונות באזור המקור שלהם. חשוב לדעת איך לבחור אינסטלטור טוב ומקצועי. הטיפים שהבאנו נמסרים מניסיוננו בתחום.

רשימת שירותים

פתיחת סתימות

הגברת לחץ מים

שירותי אינסטלטור

אינסטלטור מומחה

כיצד לבחור אינסטלטור