רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

אינסטלטור

אינסטלציה

תיקון דוד

תיקון דוד חשמל או דוד שמש היא בדרך כלל פעולה פשוטה יחסית, הכול תלוי בתקלה אך הכי חשוב הוא שאתם תהיו עם מים חמים למקלחת. האינסטלטורים שלנו מתמחים בתיקון דודי חשמל ושמש ויגיעו לתקן את הדוד במהרה.

 

פתיחת סתימות

סתימות בצנרת הם דבר שכיח בכל בית, האינסטלטורים שלנו בעלי ניסיון וותיק ומומחיות בפתיחת סתימות בשירותים, סתימות בחדר המקלחת או בכיור במטבח. פנו אלינו עוד היום לקביעת תור עם אינסטלטור מומחה באזור שלכם.

החלפת צנרת

החלפת צנרת היא פעולה מורכבת שיכולה ליצור בעיות רבות בעתיד עם לא מבוצעת על ידי מקצוענים מתחום האינסטלציה. האינסטלטורים המומחים שלנו יסיעו לכם בקבלת ההחלטות הנכונות ויבצעו את העבודה הטובה ביותר עבורכם.

 

מי מאיתנו לא הצטרך שירותי אינסטלטור בשלב כזה או אחר בין עם יש לנו נזילה בברז או אנחנו צריכים שירות של פתיחת סתימות בצנרת. תפקידו של האינסטלטור לא קל ולא פשוט ולעיתים מתרחש גם בשעות לא צפויות. מכוון שצנרת הבית שלנו היא מערכת רגישה ויש לנהוג בה בזהירות ובמקצועיות, חשוב לבחור אינסטלטור בעל ידע וניסיון בתחום וכזה שיהיה אמין לספק לנו את השירות הטוב ביותר במחיר המתאים. פלא שירותי אינסטלציה תעניק לכם את הכול תחת מקום אחד, לצוות האינסטלטורים המקצועי שלנו יסייע לכם בכל תקלה ויעניק לכם את השירות המקצועי ביותר. האינסטלטורים שלנו ממוקמים בכל אזור הצפון כך שאם אתם מחפשים אינסטלטור בחיפה הגעתם למקום הנכון

לקוחות ממליצים

משה הדרי

"הגיעו בזמן נתנו שירות מעולה ועבודה מקצועית במהירות"

רונית גונן

"אני מאוד מרוצה מפלא אינסטלציה השירות פשוט מדהים ומקצועי"