רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

אינסטלטור מומחה

 

בכל מבנה שיש בו צנרת בשלב כזה או אחר ומכל סיבה שהיא יהיה צורך באינסטלטור.

למעשה תפקידו של האינסטלטור מתחלק לשתי תחומי עיסוק עיקריים:

• תחזוקת תשתית מים וצנרת.

• הקמת תשתית מים וצנרת.

במאמר זה נסקור את שירותיו של האינסטלטור וכיצד אנו יכולים להשתמש בהם.

אינסטלטור לתחזוקת צנרת

צנרת קיימת איכותית ככל שתהיה תמיד תהיה מועדת לתקלות עקב העובדה שמדובר במערכת צינורות מפותלת ומשופעת שלא תמיד נמצאת בהישג יד. גורם נוסף שגורם לאי סדירות בתפקוד הצנרת טמונה בעובדה שמעטים מאיתנו טורחים לתחזק אותה ולבצע פעולות שוטפות שעוזרות לשמור על פעילות תקינה וזרימת מים חופשית בצינורות.

התקלות הנפוצות ביותר בצנרת הן: סתימות בצנרת, חלודה/קורזיה ונזילה.

אינסטלטור מומחה תמיד יהיה הפתרון הטוב ביותר עבורכם כאשר יש לכם תקלה בצנרת. הסיבה לכך היא שנסיון לתקן צנרת בצורה לא מקצועית וחסרת נסיון עלולה לגרום לנזק גדול יותר לתשתית הקיימת.

אינסטלטור יגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש, הידע המקצועי והנסיון המתאים ל פתיחת סתימות לפתור את התקלה במהירות וביעילות ללא בזבוז זמן מיותר.

ישנם מקרים שדורשים אינסטלטורים בעלי ציוד מיוחד, לדוגמא נזילת מים בתוך צינור המובנה בתוך קיר או מתחת לריצפה תדרוש מן האינסטלטור ציוד מיוחד לאיתור נזילות, אך מעבר לצורך בציוד עצמו יהיה חשוב מאוד לבחור אינסטלטור בעל ידע מעמיק ונסיון באיתור נזילות, שכן פעולת איתור הנזילה היא קשה במיוחד ובמקרה שיש צורך בשבירת קירות או רצפות, רצוי לבצע את התיקון במקום הנכון ולא במקום שמתברר כתקין.

אינסטלטור להקמת תשתיות מים

אינסטלטור מומחה לבניית תשתיות מים הוא חלק אינטגלרי מכול פרויקנט נדל"ן חדש או שיפוץ בבית. מעבר לידע הנדרש בתנכון נכון של תשתית המים למבנה, ישנם חוקים ותקנות עירוניים המחייבים להקים את התשתית לפי הגבלות מסויימות.

החלקים המרכזיים של אינסטלטור בהקמת תשתית מים או שידרוג תשתית מים כוללים:

• בניית צנרת לבתי שימוש.

• בניית צנרת למטבחים.

• בניית קווי מים וקווי ביוב.

• בניית תשתית השקייה לגינה. 

לסיכום תחום האינסטלציה הוא רחב ומגוון ונוגע לכל אחת בצורה ישירה או עקיפה. וכמו בכל מצב שאתם זקוקים לשירותיו של בעל מקצוע, כאשר מדוברת בצנרת הבית שלכם מומלץ להשתמש באינסטלטור מקצועי, אמין ובעל נסיון שיוכל לתת לכם מענה מהיר, יעל ואיכותי