רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

פהגברת לחץ מים

 

דייריו של בית שסובל מלחץ מים נמוך מגלים פתאום עד כמה זה קשה לבצע פעולות יומיומיות רגילות כגון שטיפת ידיים וצחצוח שיניים. הפתרון – הגברת לחץ מים. המים בביתנו משמשים אותנו ליותר מאשר שתייה בלבד. אנו צריכים להתקלח, לשטוף ידיים, למלא דליים לספונג'ה ועוד. הפעולות הללו דורשות שהמים יצאו מהברז בלחץ מסוים. הבעיה מתחילה בעיקר בבניינים אשר הקומות הגבוהות בהן לא זוכות ללחץ מים מספק. לרוב, כאשר לא קיימת בריכת אגירה בגג הבניין והמים מגיעים, גם לקומות הגבוהות, ישירות מהצינור הראשי. עם זאת, גם קיומה של בריכת אגירה שכזו לא מבטיחה לחץ מים תקין לקומות העליונות, זאת מכיוון שפעולתה מסתמכת על כוח המשיכה בלבד.

הגברת לחץ מים בחיפה

רבים חושבים כי הגברת לחץ המים בצינורות דורשת את חשיפתה של מערכת הצינורות מה שדורש שבירה של הקירות בבית, דבר מלחיץ ומלכלך. למרות כי פעמים רבות פעולתו של האינסטלאטור דורשת עבודה מול צינורות חשופים, דווקא הגברת לחץ מים אינה מחייבת זאת. מכיוון שבחלק גדול מהמקרים בעיית הלחץ קשורה לתכנון לקוי של המבנה, מספיק להוסיף משאבת מים פשוטה בכדי להעלות את לחץ המים בבתים בהם הזרימה חלשה. משאבת המים אינה מעמיסה על הצינורות יתר על המידה מכיוון שגם ככה הם תוכננו בכדי לעמוד בלחץ שכזה ואילו אתם נהנים סופסוף מלחץ מים תקין. בעיית לחץ מים עלולה להתעורר גם עקב בעיות אחרות שאינן קשורות לתכנון לקוי של המבנה, אלא פשוט לבלאי, או שימוש לא תקין. סתימה של הצינורות עלולה לגרום להפחתה חדה של לחץ המים. במקרים רבים סתימה כזו מתרחשת בזמן תהליך שיפוצים שבו פתחי הצינורות חשופים. בתהליך שכזה עלולים ליפול פיסות פסולת גדולה לצנרת. היה לי מספר רב של לקוחות שלא הבינו כיצד דווקא אחרי שיפוץ של הבית לחץ המים בביתם נפגם.

החלפת קווי מים בחיפה

בחלק גדול מהמקרים הצנרת בביתנו יותר ישנה מאשר אנו רוצים לדמיין. מכיוון שתשתית המים סמויה מן העין נהוג להזניח את הטיפול בה עד אשר מתרחשת תקלה רצינית. בעלי בתים רבים שבהם עבדנו הופתעו לגלות את הצינורות המוזנחים והחלודים בהם זרמו המים לביתם עד לאותו הרגע. אחת הבעיות הראשונות שמתעוררות במקרה של תקלה, או בלאי בתשתית הצנרת היא פגיעה בלחץ המים של הבית. ישנם מצבים בהם אין ברירה וחייבים להחליף את חלקים מסוימים בצנרת הבית או את כולה. החלפת צנרת היא עניין לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. מלבד החשיבות של ניסיון ויכולת עבודה, חשובה מאוד גם ההיכרות של האינסטלאטור עם החידושים האחרונים בתחום. במידה וכבר הוחלט לשבור קירות ולהחליף חלק מהצנרת עדיף להתקין צינור איכותי, כזה שלא ידלוף עוד שנה-שנתיים, אלא שיחזיק מעמד למשך שנים רבות. הגברת לחץ מים, פעולה פשוטה בהרבה משחשבתם.