רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

פתיחת סתימות

 

סתימה בצנרת תמיד תפתיע אותנו ותתפוס אותנו לא מוכנים, לעיתים ישנם מספר פעולות שפוטות יחסים שנוכל לבצע בכדי לפתוח את הסתימה ולעיתים עדיף לקרוא לאינסטלטור שיעזור לנו לפתור את הבעיה ובכך לא נבזבז את זמנינו היקר.

סתימה בצנרת

ישנן שלושה סוגי סתימות צנרת נפוצות ובמאמר זה נפרט לכם על שלושתן ומהם הדרכים הנכונות להתמודד איתם, חשוב לציין שאת הידע הזה אנו מעניקים לכם בכדי שתוכלו להבין את עבודתו של האינסטלטור בצורה טובה יותר ובחלק מהמקרים לבצע את הפעולות בעצמכם.

סתימה בכיור המטבח

פתיחת סתימות במטבח יכולה להיות פשוטה מאוד או מורכבת מאוד הכל תלוי איפה הסתימה נמצאת ומה גרם לסתימה. רוב הסתימות בכיור המטבח נגרמות עקב הצתברות שומנים, לכלוך, שאריות אוכל וחומרים לא ממיסים אחרים היוצרים משקע בפתח הצינור. לעיתים ישנה דרך קלה של ממש לפתור את הבעיה והיא לשפוך ממיס שומנים לתוך הכיור להמתין כרבע שעה ולאחר מכן לשפוך כמות נדיבה (כליטר) של מים רותחים מאוד ! במידה ולא נפתרה הבעיה ניתן להשתמש בחומר כימי לפתיחת סתימות ולהקפיד להשמע להוראות השימוש של המוצר.

סתימה במקלחת

סתימה במקלחת לרוב נגרמת מהצתברות של שיערות בצינור הניקוז מה שגורם בהתחלה לירידה איטית של המים ומשם ההדרך לסתימה מלאה היא מהירה מאוד. מעבר לכך שהמקלחת כבר לא ראויה לשימוש סתימה מסוג זה יכולה ליצור ריחות מאוד לא נעימים בבית. על מנת לבצע פתיחת סתימות בצינור הניקוז של האמבטיה יש להצטייד מראש "בנחש" – קפיץ מתכת ארוך. יש להחדיר את הקפיץ אל צינור הניקוז עד שאתם מגיעים לסתימה ולהתחיל לסובב את הידית תוך כדי דחיפה קלה, לאחר מספר סיבובים יש למשוך את הסליל אליכם תוך כדי סיבוב מתמיד של הידית עד שפקעת השערות יוצאת החוצה. במידה ולא הצלחתם לפתוח את הסתימה לאחר מספר נסיונות מומלץ לא לנסות להמשיך ולהסתכן ביצירת נזק ולקרוא לאינסטלטור מומחה.

סתימה באסלה

סתימה באסלה יכולה להגרם ממספר סיבות, בין עם נזרק חומר לא ממיס כגון טמפון, תחתונית או מגבון לח או חוסר בלחץ מים חזק מספיק בשביל לשטוף את הפסולת. במידה ואתם רוצים את הפסולת ללא עודף מים אזי לחץ המים של השטיפה לא חזק מספיק ויש לנסות להוריד את המים שוב בתוספת דלי שלם של מים בעת השטיפה. במידה ויש עלייה של מפלס המים אחרי השטיפה מדובר בסתימה ויש להשתמש בפומפה על מנת לבצע לחץ על ידי סתימה פתח הניקוז באמצעות הפומפה ופמפום חוזר עד שהסתימה נפתחת. לסיכום לא משנה היכן הסתימה נמצאת תמיד מדובר באירוע לא נעים. עם נתקלתם בסתימה אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנו נשלח אליך מומחה לפתיחת סתימות בחיפה.